Proje Asistanı İlanı

Arka Plan

 

Türkiye’de Sanat ve Kültür Yoluyla Değişime İlham Vermek: Cinsiyet Eşitliği ve Dışarıda Bırakılmış Kadınlar için Gençlik Savunuculuğu Projesi, Avrupa Komisyonu tarafından finanse edilen ve Uçan Süpürge Vakfı tarafından uygulanan bir projedir.

Toplumsal cinsiyet eşitliğinin kültür sanat yoluyla gerçekleştirilmesine katkı sunmayı amaçlayan proje Ankara, Edirne, Diyarbakır, Hakkâri, Van, İzmir, Niğde, Kırşehir, Nevşehir, Sivas ve Aksaray’da olmak üzere 11 ilde uygulanacaktır.

Uygulama süresi 36 ay olan projede görev almak üzere tam zamanlı proje asistanı arıyoruz.

Çalışma Yeri: Ankara

Pozisyon: 36 Ay-Tam zamanlı

 

Başlama Tarihi: 02.01.2024

 

Görev ve Sorumluluklar

Proje uygulama süreçlerinde proje ekibine destek sağlamak. Proje kapsamında gerçekleştirilen toplantıların toplantı notlarını hazırlamak ve ilgili kişilere iletmek. Proje kapsamında gerçekleştirilen organizasyonların faaliyetlerinin etkin ve düzgün yürütülmesinde proje Koordinatörüne destek olmak. Proje kapsamındaki yazışmaların dosyalamasını ve takibini yapmak.

Proje ofisine ve kullanımına ilişkin ihtiyaçları tespit etmek ve ilgili kişilere iletmek.   Satın alım ve teklif alma süreçlerinde, finansal belgelerin kontrolünde Finans Asistanına destek sağlamak.

Vakıf yönetimi ve proje koordinatörü tarafından talep edilen, görev ve yetki alanı ile ilgili diğer görevleri yerine getirmek.

 

Aranan Nitelikler

  • En az 4 yıllık fakülte mezunu olmak
  • Toplumsal cinsiyet alanında hak temelli çalışan sivil toplum örgütlerinde en az 3 yıllık çalışma deneyimine sahip olmak
  • Avrupa Birliği tarafından finanse edilen bir projede en az 2 yıl çalışma deneyimine sahip olmak
  • İyi düzeyde bilgisayar ofis sistemi becerisine sahip olmak
  • Organizasyon ve iletişim kurma becerisine sahip olmak
  • Ekip çalışmasına yatkın olmak
  • İngilizce ve Türkçe sözlü ve yazılı dil becerisine sahip olmak
  • Ankara’da ikamet etmek
  • Seyahat engeli bulunmaması

 

Başvuru Şekli: Adayların iki referans bilgisini de içeren İngilizce ve Türkçe özgeçmişlerini, konu satırında “Proje Asistanı” yazarak en geç 25.12.2024 saat 17.00’a kadar adresine göndermeleri gerekmektedir.

 

Değerlendirme Süreci: Ön inceleme sonucu uygun olabileceği düşünülen adaylar görüşmeye davet edilecektir. Değerlendirme süreci, aranan niteliklerde adayların belirlenmesi ve kabulünün ardından tamamlanacaktır.

 

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir